Электронная почта:
пароль:
Гостевой доступ
LETA 2020-07-01 13:02:00 Latvijā pirmā mobilitātes punkta atklāšana
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (no kreisās) un inovāciju kustības "Vefresh" vadītājs Viesturs Celmiņš piedalās Latvijā pirmā mobilitātes punkta atklāšanas pasākumā pretī VEF kultūras pilij.
автор/источник: Paula Čurkste / LETA
LETA/ID: 24584153 Размеры: 3365 x 4767 (3.95 MB)

Купить