Электронная почта:
пароль:
Гостевой доступ
LETA 2020-07-01 13:02:50 Latvijā pirmā mobilitātes punkta atklāšana
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (no kreisās), Rīgas pilsētas pašvaldības pagaidu administrācijas vadītājs Edvīns Balševics, Rīgas enerģētikas aģentūras Ilgtspējīgas mobilitātes vecākais eksperts Jānis Andiņš, SIA "Latvijas Mobilais telefons" viceprezidents Ingmārs Pūķis un inovāciju kustības "Vefresh" vadītājs Viesturs Celmiņš piedalās Latvijā pirmā mobilitātes punkta atklāšanas pasākumā pretī VEF kultūras pilij.
автор/источник: Paula Čurkste / LETA
LETA/ID: 24584175 Размеры: 3082 x 4336 (5.02 MB)

Купить